شبکه ترجمه انگلیسی

راه‌های تماس با ما

برای تماس با ترگمانت با روش‌های مختلف، آیکون‌های زیر را کلیک یا لمس کنید

موبایل
۰۹۰۲۱۲۲۹۰۲۲
واتس اپ
WhatsApp
تلگرام
Telegram
ایمیل
targomanet@hotmail.com

دربارۀ ترگمانت

من رضا رامز هستم و این وب سایت شخصی من است. اینجا تلاش می‌کنم پاسخگوی نیازهای ترجمه انگلیسی شما در زمینه‌های علمی، حقوقی، و چندرسانه‌ای باشم. اولویت اصلی من، رضایت شما و ارائه ترجمه‌ای حرفه‌ای و به‌روز است.

رضا رامز

سؤال‌های متداول

ترجمه‌ها چگونه تحویل داده می‌شوند؟

ترجمه متن به صورت تایپ شده و صفحه بندی شده در قالب فایل ورد و پی‌دی‌اف تحویل داده می‌شود. ترجمه ویدیو و زیرنویس، بسته به درخواست شما در قالب فایل srt یا MP4 یا به صورت متنی تحویل داده می‌شود.

آیا ضمانتی برای ترجمه من وجود دارد؟

همه ترجمه‌ها دارای ضمانت دائمی هستند. در صورت عدم رضایت شما، مبلغ پرداختی به طور کامل به شما بازگردانده می‌شود.

آیا لازم است هزینه ترجمه را از قبل پرداخت کنم؟

بله، پیش از شروع ترجمه لازم است که هزینه اعلام شده را پرداخت کنید. در پروژه‌هایی که امکان پرداخت مرحله‌ای وجود دارد. واریز پیش‌پرداخت ضروری است.

آیا شما ترجمه تخصصی انجام می‌دهید؟

بله همه ترجمه‌ها توسط مترجم حرفه‌ای و باسابقه، با استفاده از واژگان و عبارات تخصصی، و با رعایت کلیه قوانین و قواعد نگارشی و دستوری ارائه می‌شود.

آیا به موقع ترجمه‌ام را دریافت می‌کنم؟

همه سفارش‌های ترجمه انگلیسی و فارسی با رعایت زمان‌بندی اعلام شده و در موعد مقرر به شما تحویل داده می‌شود. هیچگونه نگرانی پیرامون دیرکرد و تأخیر در دریافت ترجمه نداشته باشید.

آیا در صورت نیاز می‌توانید ترجمه من را مجدداً ویرایش کنید؟

بله، در صورتی که ترجمه‌ای را که دریافت کرده‌اید با انتظارات و استانداردهای شما مطابقت نداشته باشید، می‌توانید بازبینی یا ویرایش آن را درخواست کنید. بازبینی و ویرایش ترجمه به صورت رایگان انجام می‌شود.

اسکرول به بالا